Konkurs czytelniczy "W świecie lektur"

2016-11-28 08:32:53 (ost. akt: 2016-11-28 08:36:28)

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy dla klas II i III „W świecie lektur”. Zadaniem uczestników konkursu było odgadnięcie tytułu książki i jej autora na podstawie podanego cytatu z lektur szkolnych. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.
Laureaci konkursu:
I miejsce: Nataniel Czerniawski II e, Wojciech Wlazło kl. II f, Karolina Samsel kl.III c, Aleksander Kołakowski kl. III c,
Patryk Wysocki kl. III c, Weronika Heksel kl. III e, Damian Borucki kl. III e.
II miejsce: Weronika Kornatowska kl. III b, Marcel Białczaka kl. III c, Wiktor Mrozewski kl. III c, Konrad Dąbkowski kl. III c, Oliwer Żebrowski kl. III c, Maja Żebrowska kl. III c, Jula Żebrowska kl. III c, Zuzanna Kępa kl. III c, Aleksandra Adamska kl. III c, Laura Bojarzyn kl. III c, Zuzanna Szmytkowska kl. III f.
III miejsce: Krzysztof Bałdyga kl. II f, Jakub Berendt kl. III c.
Wyróżnienia otrzymali: Dawid Jakubcewicz kl. III a, Natalia Kupińska kl. III c, Emilia Rożek kl. III c, Emilia Rekosz kl. III c, Emilia Borys kl. III c ,Olaf Kwiecień kl. IIIc.