menu

Lekkoatletyka

2016-06-23 21:58:27 (ost. akt: 2016-06-23 22:06:38)

W dniu 19.04.2016r. odbyły się "Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych" dziewcząt i chłopców klas IV-tych, V-tych i VI-tych.
Uczniowie kl.IV pod kierunkiem nauczycieli W-F Jolanty Szulc, Pawła Cegielskiego i Cezarego Miszczuka zdobyły II m-ce zakwalifikowując się do "Mistrzostw Województwa" gdzie zajęli XII-ce
w następującym składzie:
1. CHMIELEWSKA OLIWIA
2. ŚMIECIŃSKA WIKTORIA
3. KORNATOWSKA ANNA
4. KOWALSKA GABRIELA
5. WAROWNA MARTIKA
6. PIECHOWICZ KAROLINA
7. CALIŃSKI MATEUSZ
8. ŻEBROWSKI KAMIL
9. CZERNIAWSKI TOBIASZ
10. GACIOCH MIŁOSZ
11. PIETRZAK PIOTR
12. MACKIEWICZ DOMINIK
Uczniowie kl.V pod kierunkiem nauczycieli W-F Jolanty Szulc, Pawła Cegielskiego i Cezarego Miszczuka zdobyły I m-ce zakwalifikowując się do "Mistrzostw Województwa" gdzie zajęli XIII-ce w następującym składzie:
1. KACHEL ALICJA
2. URBAŃSKA NATALIA
3. MIKOŁAJEWSKA ROKSANA
4. LIS ALEKSANDRA
5. SOBOTKA OLIWIA
6. GOŹDZIEWSKA JULIA
7. WIESZCZYŃSKI NORBERT
8. MIKITA DOMINIK
9. KOŁAKOWSKI ERNEST
10. WALAS SZYMON
11. HURNICKI JAN
12. SZCZEŚNIAK JAKUB
Uczniowie kl.VI pod kierunkiem nauczycieli W-F Jolanty Szulc, Pawła Cegielskiego i Cezarego Miszczuka zdobyły II m-ce zakwalifikowując się do "Mistrzostw Województwa" gdzie zajęli XIII-ce
w następującym składzie:
1. WITKOWSKA ŻANETA
2. KIERSIKOWSKA WIKTORIA
3. CHORĄŻY JOANNA
4. PAC KAROLINA
5. SZLACHETKA KINGA
6. WRONKA AMELIA
7. POŹDZIAK JAKUB
8. SZLACHETKA SEBASTIAN
9. WIĘCEK DANIEL
10. POGORZELSKI WIKTOR
11. SIURNICKI AUGUSTYN
12. WIĘCEK DANIEL
W dniu 19.05.2016r. odbyły się "Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Trójboju Lekkoatletycznym" dziewcząt i chłopców klas IV-tych i VI-tych.
Dziewczęta kl.IV pod kierunkiem nauczyciela W-F Cezarego Miszczuka zdobyły I m-ce zakwalifikowując się w dniu 15.06.2016r. do "Mistrzostw Województwa" gdzie zdobyły X m-ce.
w następującym składzie:
1. CHMIELEWSKA OLIWIA
2. ZAPADKA KAMILA
3. ŚMIECIŃSKA WIKTORIA
4. KORNATOWSKA ANNA
5. KOWALSKA GABRIELA
6. WAROWNA MARTIKA
7. PIECHOWICZ KAROLINA
Chłopcy kl. IV pod kierunkiem nauczyciela W-F Pawła Cegielskiego zdobyli w tym turnieju III m-ce w następującym składzie:
1. CALIŃSKI MATEUSZ
2. PYŚK KAMIL
3. KOWALSKI DAMIAN
4. GACIOCH MIŁOSZ
5. PIETRZAK PIOTR
6. WLAZŁO JAN
Dziewczęta kl. VI pod kierunkiem nauczyciela W-F Pawła Cegielskiego zdobyły w tym turnieju IV m-ce w następującym składzie:
1. WITKOWSKA ŻANETA
2. KIERSIKOWSKA WIKTORIA
3. CHORĄŻY JOANNA
4. PAC KAROLINA
5. GRZESZCZYK WIKTORIA
6. ZYŚK ZUZANNA
Chłopcy kl.VI pod kierunkiem nauczyciela W-F Cezarego Miszczuka zdobyli II m-ce w następującym składzie:
1. KASPRZAK PAWEŁ
2. POŹDZIAK JAKUB
3. SZLACHETKA SEBASTIAN
4. WIĘCEK DANIEL
5. POGORZELSKI WIKTOR
6. TAŃSKI BARTOSZ
  • Dzwonki