Samorząd szkolny

2016-03-04 10:05:47 (ost. akt: 2017-12-30 08:12:37)

Co roku w naszej szkole wybór nowego składu Samorządu Uczniowskiego odbywa się w połowie września. Uczniowie wybierani są spośród członków samorządów klasowych i przez cały rok godnie reprezentują wszystkich uczniów w szkole i środowisku lokalnym. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami organizuje i nadzoruje przebieg różnych uroczystości, akademii, dyskotek i akcji charytatywnych.
Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Jan Wlazło
Za - ca Przewodniczącego Samorządu: Emilia Nadolna
Skarbnicy: Zuzanna Grygo

OPIEKUNOWIE: p. Julita Matyszczak, p. Renata Domżała, p. Iwona Mackiewicz, p. Tadeusz Wlazło

MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA
W Szczytnie w maju 2015 r. powstała Młodzieżowa Rada Miasta. W jej skład weszło 15 uczniów ze szczycieńskich szkół.
Naszą szkołę reprezentują: Julia Kępa, Emilia Nadolna i Jan Wlazło.

Informacje z bieżącej działalności Samorządu Uczniowskiego umieszczane są na stronie internetowej szkoły w aktualnościach.

Dokumenty Samorządu

* Plan pracy samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018