menu

Sukcesy siatkarzy Naszej Szkoły.

2020-02-06 21:27:08 (ost. akt: 2020-02-06 21:30:27)

Chłopcy klas VII - VIII trenujący od pięciu lat siatkówkę w naszej szkole pod czujnym okiem pana Pawła Cegielskiego osiągają kolejne sukcesy sportowe...

W rozgrywkach międzyszkolnych po wygranych Mistrzostwach Rejonu V awansowali do Półfinału Województwa. Ponadto, reprezentując Nasz Powiat w barwach klubowych PUKS WIKTORII Szczytno w rozgrywkach Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii młodzika, po wygranym ostatnim turnieju eliminacyjnym awansowali bezpośrednio do Finału Województwa w swojej kategorii. Finałowy Turniej odbędzie się w dniach 29.02-1.03.2020r w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym sportowcom. Oto skład naszej drużyny:
Kamil Pyśk, Mateusz Caliński, Kamil Żebrowski, Jan Wlazło, Piotr Pietrzak, Maciej Nowicki, Kacper Lipski, Miłosz Gacioch. Trenerem zespołu jest Paweł Cegielski przy dużym wsparciu Piotra Lisewskiego i Krzysztofa Janowskiego – nauczycieli i trenerów Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie, z którymi współpracuje od trzech lat.

  • Dzwonki
  • Certyfikat uznania
  • Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka
  • Certyfikat Codeweek