menu

Aktualności

2020-04-29 13:29:58 (ost. akt: 2021-04-11 16:30:54)

https://m.powiatszczycienski.pl/2021/02/orig/obraz01-37976.jpg

INFORMUJEMY


Cały czas jest możliwość wypożyczania książek z biblioteki szkolnej. W sprawach wypożyczeń i zwrotów książek, prosimy kontaktować się przez e-dziennik z p. Iwoną Grzejką.

CZYTAJ LEKTURY ON - LINE

lektury.gov.pl- serwis zawiera wiele szkolnych lektur wraz z ich wykazem oraz opisami. Książki są dostępne online oraz do pobrania w wielu formatach, także na czytniki. Projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

wolnelektury.pl - znana i lubiana, całkowicie darmowa biblioteka cyfrowa zawierająca ponad 5500 tytułów, w tym wiele szkolnych lektur. E - booki są dostępne w wielu formatach, w tym na czytniki. Serwis zawiera także audiobooki. Wszystko dostępne jest za pomocą wygodnej, darmowej aplikacji (smartfony Android i iPhone). Projekt fundacji Nowoczesna Polska.

Lektury dostępne - do każdej multimedialnej lektury dołączono pakiet materiałów składający się z nagrań wideo z tłumaczeniem tekstu na języki migowy, tekstu łatwego do czytania, opracowania graficznego w formie komiksu, kart pracy z symbolami PCS (czyli znakami graficznymi obrazującymi pojęcia) oraz tablic komunikacyjnych z symbolami PCS.

Zapraszamy wszystkich do zajrzenia na stronę: learningapps.org , gdzie możemy w prosty i zabawny sposób sprawdzić znajomość lektur szkolnych.
https://m.powiatszczycienski.pl/2021/02/orig/obraz03-37977.jpg

  • Dzwonki
  • Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty
  • Certyfikat Codeweek
  • Certyfikat uznania
  • Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka