Uczniowie listy piszą...

2018-02-27 10:09:44 (ost. akt: 2018-02-27 11:02:10)

Uczniowie naszej szkoły od wielu już lat kontaktują się ze swoimi rówieśnikami w szkołach za granicą. Tradycją stała się już wymiana listów w języku niemieckim, świątecznych życzeń i drobnych prezentów pomiędzy naszymi uczniami a ich rówieśnikami z Europaschule „Friedrich Schiller” w Jenie, w Niemczech. W tym roku po raz pierwszy językiem komunikacji i porozumienia między naszymi placówkami stał się dodatkowo język angielski. Uczniowie klasy 4e z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem podjęli to wyzwanie i przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów artystycznie wykonane listy. Dzięki temu zadaniu mieli oni okazję wykorzystać w praktyce zdobyte na lekcji umiejętności i zobaczyć ogromne znaczenie nauki języków obcych.Lidia Zaborowska, Marta Lipińska-Kowalewska.