Konkurs z języka angielskiego

2018-02-10 17:53:31 (ost. akt: 2018-02-10 17:59:01)

Dnia 16.11.2017 roku odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego Memory Master. Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych przygotowując się do konkursu korzystali z możliwości jakie dają w nauce języka angielskiego najnowsze technologie. Dzięki aplikacji na komputer i telefon, systematycznej pracy na lekcjach języka angielskiego i samodzielnej pracy w domu mieli możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz sprawdzenia tej już nabytej. Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy uzyskali wynik powyżej 90 punktów. Uczniowie z wynikiem 90 - 94 punkty zdobywają miano laureata III stopnia, a uczniowie z wynikiem 95 - 99 - miano laureata II stopnia. Uczeń z wynikiem 85 - 89 punktów otrzymuje wyróżnienie. W klasyfikacji ogólnopolskiej dwóch uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata III stopnia:Damian Borucki z klasy 4e oraz Dominik Moszczyński z klasy 5c.
Gratulujemy !!!
Klasyfikacja szkolna przedstawia się następująco:
W kategorii klas czwartych:
•Damian Borucki 4eI miejsce (90 pkt.)
•Wiktor Mrozewski 4c II miejsce (82 pkt.)
•Bernadetta Woźniak 4e III miejsce (79 pkt.)
W kategorii klas piątych:
•Dominik Moszczyński 5c I miejsce (93 pkt.)
•Jakub Kienigsman 5c II miejsce (84 pkt.)
•Wiktoria Kobylas 5c III miejsce (83 pkt.)
W klasach szóstych najwyższy wynik osiągnęła Natalia Polańska 6a (80 pkt.)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.