Warsztaty plastyczne

2016-12-20 05:57:26 (ost. akt: 2016-12-20 06:21:11)

16 grudnia klasa II b odwiedziła Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczytnie. Na początku uczniowie obejrzeli salę rozwijania umiejętności i zainteresowań wokalno - instrumentalno tanecznych i relaksacji,komputerową oraz rozwijania wiedzy ogólnej. Następnie uczestniczyli w warsztatach plastycznych pt. "Ozdoby bożonarodzeniowe". W bardzo miłej, serdecznej atmosferze dzieci wykonały piękne anioły, bombki,renifery. Bardzo dziękujemy dyrektorowi placówki p. Beacie Pardo, uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy, a szczególnie mamie naszej uczennicy p. Ewie Sochoń i p. Barbarze Zduńczyk. Te wspaniałe zajęcia rozwinęły kreatywność dzieci, wyobraźnię oraz nauczyły nowych technik plastycznych z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych.