Osiągnięcia sportowe w mini piłce siatkowej

2016-03-21 20:24:28 (ost. akt: 2016-03-25 07:55:36)

Zajęliśmy czołowe miejsca w Mistrzostwach Powiatu i Rejonu

W dniu 29.02.2016r. odbyły się "Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mini Piłce Siatkowej" tzw. "Dwójki siatkarskie" dziewcząt i chłopców klas IV-tych. Dziewczęta pod kierunkiem nauczyciela W-F Cezarego Miszczuka zdobyły III m-ce w następującym składzie:
1. Chmielewska Oliwia
2. Zapadka Kamila
3. Augustynowicz Agata
4. Grygo Zuzanna
5. Kowalska Gabriela
6. Warowna Martika
Chłopcy pod kierunkiem nauczyciela W-F Pawła Cegielskiego zdobyli w tym turnieju I m-ce w następującym składzie:
1. Caliński Mateusz
2. Pyśk Kamil
3. Kowalski Damian
4. Gacioch Miłosz
5. Żebrowski Kamil
6. Pietrzak Piotr
7. Wlazło Jan
W dniu 11.03.2016r. odbyły się "Mistrzostwa Rejonu V" gdzie chłopcy klas IV-tych zdobyli II m-ce zakwalifikowując się do "Mistrzostw Regionu III", który odbędzie się na wiosnę.

W dniu 17.11.2015r. odbyły się "Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mini Piłce Siatkowej" tzw. "Trójki siatkarskie" dziewcząt i chłopców klas V-tych. Dziewczęta klas V-tych pod kierunkiem nauczyciela W-F Jolanty Szulc zdobyły II m-ce zakwalifikowując się w dniu 30.11.2015r. do "Mistrzostw Rejonu V" gdzie zdobyły III m-ce w następującym składzie:
1. Filochowska Julia
2. Białowós Karolina
3. Kępa Julia
4. Urbańska Natalia
5. Deptuła Kinga
6. Piotrowska Alicja
7. Olender Martyna
8. Mrugacz Weronika
Chłopcy zaś pod kierunkiem nauczyciela W-F Pawła Cegielskiego zdobyli w tym turnieju I m-ce zakwalifikowując się w dniu 30.11.2015r. do "Mistrzostw Rejonu V" gdzie zdobyli III m-ce w następującym składzie:
1. Bałdyga Fabian
2. Kowalski Damian