menu

Osiągnięcia sportowe

2016-03-20 09:11:34 (ost. akt: 2016-03-20 09:18:19)

Mini piłka siatkowa

Piłka siatkowa klas IV (dziewczęta) – CEZARY MISZCZUK
III-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Dwójki siatkarskie”)
1. CHMIELEWSKA OLIWIA
2. ZAPADKA KAMILA
3. AUGUSTYNOWICZ AGATA
4. GRYGO ZUZANNA
5. KOWALSKA GABRIELA
6. WAROWNA MARTIKA

Piłka siatkowa klas IV (chłopcy) – PAWEŁ CEGIELSKI

I-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Dwójki siatkarskie”)
1. CALIŃSKI MATEUSZ
2. PYŚK KAMIL
3. KOWALSKI DAMIAN
4. GACIOCH MIŁOSZ
5. ŻEBROWSKI KAMIL
6. PIETRZAK PIOTR
7. WLAZŁO JAN
II-ce w Mistrzostwach Rejonu V
Zakwalifikowanie się do Mistrzostw Regionu III

Piłka siatkowa klas V (dziewczęta) – JOLANTA SZULC
II-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Trójki siatkarskie”)
1. FILOCHOWSKA JULIA
2. BIAŁOWÓS KAROLINA
3. KĘPA JULIA
4. URBAŃSKA NATALIA
5. DEPTUŁA KINGA
6. PIOTROWSKA ALICJA
7. OLENDER MARTYNA
8. MRUGACZ WERONIKA
Zakwalifikowanie się do Mistrzostw Rejonu V gdzie zajęli III –ce

Piłka siatkowa klas V (chłopcy) – PAWEŁ CEGIELSKI
II-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Trójki siatkarskie”)
1. BAŁDYGA FABIAN
2. KOWALSKI DAMIAN
3. FUKS STANISŁAW
4. KULESIK KACPER
5. STASIEWICZ MACIEJ
6. SZCZEŚNIAK JAKUB
7. WIESZCZYŃSKI NORBERT

Zakwalifikowanie się do Mistrzostw Rejonu V gdzie zajęli III –ce

Piłka siatkowa klas VI (dziewczęta) – PAWEŁ CEGIELSKI
III-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Czwórki siatkarskie”)
1. WITKOWSKA ŻANETA
2. BRZÓZKA MAJA
3. PLISZKA WERONIKA
4. ZYŚK ZUZANNA
5. PŁOSKA AGNIESZKA
6. GRZESZCZYK WIKTORIA
7. KIERSIKOWSKA WIKTORIA
8. MAJORKIEWICZ KLAUDIA
9. PAC KAROLINA
10. KITA AMELIA
Piłka siatkowa klas VI (chłopcy) – CEZARY MISZCZUK
II-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Czwórki siatkarskie”)
II-ce w Mistrzostwach Rejonu V Szczycieńskiego („Czwórki siatkarskie”)
IV-ce w Mistrzostwach Regionu III („Czwórki siatkarskie”)
1. KASPRZAK PAWEŁ
2. ŻEBROWSKI IGOR
3. POŹDZIAK JAKUB
4. SZLACHETKA SEBASTIAN
5. WIĘCEK DANIEL
6. KULAWCZYK BARTOSZ
7. SAMSELSKI PIOTR
8. BORUCKI PATRYK

Mini piłka ręczna
Piłka ręczna klas VI (dziewczęta) – MAŁGORZATA KOSAKOWSKA
II-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego
1. KIERSIKOWSKA WIKTORIA
2. CZAPLICKA MARTA
3. MAJORKIEWICZ KLAUDIA
4. PLISZKA WERONIKA
5. ZYSK ZUZANNA
6. BRZÓZKA MAJA
7. WÓJCIK AMELIA
8. KITA AMELIA
9. PŁOSKA AGNIESZKA
Piłka ręczna klas VI (chłopcy) – CEZARY MISZCZUK
I-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego
1. KASPRZAK PAWEŁ
2. KOŁAKOWSKI FILIP
3. POŹDZIAK JAKUB
4. SZLACHETKA SEBASTIAN
5. WIĘCEK DANIEL
6. POGORZELSKI WIKTOR
7. ZAPADKA KAMIL
8. PRZYBYŁEK JAN
9. SADOWSKI JAKUB
Zakwalifikowanie się do Mistrzostw Rejonu V gdzie zajęli II –ce

Mini piłka nożna
Piłka nożna halowa klas VI (dziewczęta) – MAŁGORZATA KOSAKOWSKA
IV-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego
1. WITKOWSKA ŻANETA
2. KIERSIKOWSKA WIKTORIA
3. KOWALSKA ZUZANNA
4. PŁOSKA AGNIESZKA
5. BRZÓZKA MAJA
6. CHMIELIŃSKA OLIWIA
7. PLISZKA WERONIKA
8. STAFAŃSKA NATALIA
9. WÓJCIK AMELIA
10. ZYŚK ZUZANNA
11. GRZESZCZAK WIKTORIA
12. SZLACHETKA KINGA

Piłka nożna klas VI (chłopcy) – CEZARY MISZCZUK
I-ce w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego („Piątki piłkarskie”)
1. KASPRZAK PAWEŁ
2. KOŁAKOWSKI FILIP
3. POŹDZIAK JAKUB
4. SZLACHETKA SEBASTIAN
5. WIĘCEK DANIEL
6. POGORZELSKI WIKTOR
7. ZAPADKA KAMIL
8. PRZYBYŁEK JAN
9. MIKITA DOMINIK
10. MANOWSKI DAWID
Zakwalifikowanie się do Mistrzostw Rejonu V gdzie zajęli IV –ce
  • Dzwonki