menu

Nasze sukcesy

2016-03-04 08:15:33 (ost. akt: 2016-03-21 21:24:38)

KANGUR Międzynarodowy Konkurs Matematyczny: wyróżnienie: Kacper Paprotny kl. VI b, Jan Samsel kl. IV c, Oliwia Samselska kl. IV a, Bartłomiej Kulawczyk kl. V B, Maja Nyśk kl. IV a, Kamil Pyśk kl. III d, Martyna Frydrych kl. III b; pod kierunkiem: p. M. Gołoty, p. A. Orzoł, p. W. Kosińskiej, p. I. Piechowicz.
Powiatowy Przegląd Młodych Talentów„Ja też coś potrafię” SMUTKI I RADOŚCI: I miejsce: Nikola Laskowska kl. III c, Martyna Olender kl. IV c; III miejsce: Gabriela Kowalska kl. III d; wyróżnienie: Rafał Węglewski kl. I e; pod kierunkiem: p. B. Nasiadko, p. B. Boczar p. R. Domżały.
Powiatowy Konkurs Wielkanocny„Jajko, palma kontra stroik”
II miejsce: Jakub Szcześniak kl. IV c, wyróżnienie: Alicja Piotrowska kl. IV c; pod kierunkiem: p. R. Domżały.
Konkurs Recytatorski SPOTKANIE Z POEZJĄ etap powiatowy: II miejsce, etap miejski: wyróżnienie Dominika Grygorczuk kl. VI b; pod kierunkiem: p. M. Czaplickiej.
Konkurs Recytatorski SPOTKANIE Z POEZJĄ (etap miejski) XII Powiatowy Konkurs Recytatorski Utworów ks. J. Twardowskiego: wyróżnienie: Amelia Wronka kl. V a; pod kierunkiem: p. G. Zalewskiej.
EURO–EKO-RAMBIT Szkół Podstawowych I miejsce: uczniowie klas VI a i VI b; pod kierunkiem: p. S. Barnowskiej, p. A. Stańka.
Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej: wyróżnienie: Natasza Kaczmarczyk, Nikodem Tomporowski kl. I e; pod kierunkiem: p. B. Boczar.
Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej III miejsce: Natasza Kaczmarczyk kl. I e; pod kierunkiem: p. B. Boczar.
Powiatowy Turniej Sportowy DWA OGNIE I miejsce: Elżbieta Piotrowska kl. III a, Kamil Żebrowski kl. III a, Anna Kornatowska kl. III c, Wiktoria Śmiecińska kl. III c, Wojciech Piórkowski kl. III c, Amelia Lis kl. III b, Igor Dąbrowski kl. III d, Miłosz Gaciach kl. III d, Gabriela Kowalska kl. III d, Jakub Kowalski kl. III d, Piotr Pietrzak kl. III d, Martika Warowna kl. III d, Jan Wlazło kl. III d; pod kierunkiem: p. B. Tomaszek, p. L. Bryk, p. E. Zawrotnej, p. G. Brzozowskiej, p. I. Piechowicz, p. B. Nasiadko, p. W. Kosińskiej.
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zdrowa potrawa – przepis obrazkowy” I miejsce: Kinga Ogonowska kl. III d, wyróżnienie: Rekosz Aleksandra kl. III a; pod kierunkiem: p. G. Brzozowskiej, p. W. Kosińskiej.
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny ORTOGRAFEK III miejsce: Magdalena Romanos kl. III a, wyróżnienie: Karolina Piechowicz, Michał Kocenko kl. III d; pod kierunkiem: p. G. Brzozowskiej, p. W. Kosińskiej.
Powiatowy Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny IV miejsce: Kuba Mikot kl. III b, V miejsce: Magdalen Romanos kl. III a; pod kierunkiem: p. G. Brzozowskiej, p. I. Piechowicz.
Miejski Konkurs Literacki Szkół Podstawowych I miejsce: Kuba Mikot kl. III b, wyróżnienie: Magdalena Romanos kl. III a, Filip Lubowiecki kl. III b; pod kierunkiem: p. G. Brzozowskiej, p. I. Piechowicz.
IV Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej III miejsce, II Festiwal Pieśni Polskiej wyróżnienie: Maja Banasiak kl. III d; pod kierunkiem: p. W. Kosińskiej.
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PLUSIK I miejsce: Kamil Pyśk kl. III d; pod kierunkiem: p. W. Kosińskiej.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PLASTUŚ I miejsce: Agata Augustynowicz kl. III d, wyróżnienie: Szymon Poniatowski kl. III d, Patrycja Wronka kl. III d, Oliwia Róg kl. III c, Aleksandra Siemiatkowska kl. III c; pod kierunkiem: p. W. Kosińskiej, p. M. Lipińskiej-Kowalewskiej.
Miejski Turniej Sprawnościowy RAMBIT I miejsce: Emilia Rożek kl. I c, Wiktor Mrozewski kl. I c, Maria Szewc kl. I f, Miłosz Samsel kl. I f, Maciej Hiliński kl. II a, Nadia Giers kl. II a, Julia Gut kl. II a, Kornelia Tymińska kl. II a, Sebastian Lis kl. II a, Natan Platkowski kl. II a, Marcel Przęśnica kl. II a, Oleg Stolarczyk kl. I a, Aleksandra Dumańska kl. I a, Oliwia Lewandowska kl. I f, Patryk Rożenek kl. I f, Karolina Piechowicz kl. III d, Jan Wlazło kl. III d; pod kierunkiem: p. J. Szydlik, p. B. Tomaszek, p. L. Bryk, p. G. Kozińskiej, p. T. Buczek, p. M. Lipińskiej - Kowalewskiej.
Miejski Turniej Sprawnościowy RAMBIT II miejsce: Patrycja Prusik kl. III b, Kacper Włodkowski kl. III b, Kacper Górski kl. III b, Karolina Piechowicz kl. III d, Jan Wlazło kl. III d; pod kierunkiem: p. I. Piechowicz, p. W. Kosińskiej.
Powiatowy Konkurs Matematyczny PITAGORAS I miejsce: Amelia Lis kl. III b; pod kierunkiem: p. I. Piechowicz.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w III-boju chłopców klas IV-tych
I miejsce: Grzegorz Skiba kl. IV a, Szymon Walas kl. IV a, Ernest Kołakowski kl. IV b, Dominik Mikita kl. IV b, Norbert Wieszczyński kl. VI c pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. P. Cegielskiego.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w III-boju dziewcząt klas IV-tych II miejsce: Kinga Deptuła kl. IV b, Oliwia Sobotka kl. IV b, Weronika Mrugacz kl. IV a, Alicja Kachel kl. IV a, Natalia Urbańska kl. IV b pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. P. Cegielskiego.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych klas IV-tych III miejsce: Alicja Kachel kl. IV a, Julia Goździewska kl. IV a, Natalia Urbańska kl. IV b, Oliwia Sobotka kl. IV b, Nikola Przybylska kl. IV, Norbert Wieszczyński kl. IV c, Dominik Mikita kl. IV b, Jakub Daniluk kl. IV b, Szymon Walas kl. IV a, Jan Hurnicki kl. IV a, Dawid Dudek kl. IV b, Michał Ruszczyk kl. IV b; pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. P. Cegielskiego.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mini Piłce Siatkowej chłopców klas IV-tych II miejsce: Grzegorz Skiba kl. IV a, Dominik Mikita kl. IV b, Jakub Szcześniak kl. IV c, Damian Kowalski kl. IV a, Norbert Wieszczyński kl. IV c, Maciej Stasiewicz kl. IV b; pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. P. Cegielskiego
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt klas IV-tych III miejsce: Karolina Białowós kl. IV a, Julia Kępa kl. IV a, Alicja Kachel kl. IV a, Natalia Urbańska kl. IV b, Kinga Deptuła kl. IV b, Julia Filochowska kl. IV; pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. P. Cegielskiego.
Mistrzostwa REJONU V w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt klas V-tych III miejsce: Żaneta Witkowska kl. V a, Maja Brzózka kl. V c, Weronika Pliszka kl. Vc, Zuzanna Zyśk kl. V c, Agnieszka Płoska kl. V b, Wiktoria Grzeszczyk kl. V d, Wiktoria Kiersikowska kl. V b, Klaudia Majorkiewicz kl. V b; pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.
Mistrzostwa REJONU V w Mini Piłce Siatkowej chłopców klas V-tych II miejsce: Jakub Poździak kl. V c, Paweł Kasprzak kl. V c, Piotr Samselski kl. V c, Daniel Więcek kl. V d, Olaf Matuszewski kl. V d, Sebastian Szlachetka kl. V d, Igor Żebrowski kl. V b, Bartosz Kulawczyk kl. V b; pod kierunkiem: p. M. Kosakowskiej, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w IV-boju chłopców II miejsce: Jakub Jasionowski kl. VI a, Damian Kraśniewski kl. VI a, Sebastian Mrugasz kl. VI a, Miłosz Świerczewski kl. VI b, Nikodem Cegielski kl. VI c, Jakub Gałązka kl. VI c pod kierunkiem: p. P. Cegielskiego, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w IV - boju dziewcząt II miejsce: Patrycja Jasionowska kl. VI a, Paulina Skiba kl. VI a, Wiktoria Gut kl. VI b, Kinga Sierak kl. VI b, Justyna Poździak kl. VI c, Martyna Zadrożna kl. VI c pod kierunkiem: p .P. Cegielskiego, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.
Mistrzostwa REGIONU III w Mini Piłce Nożnej chłopców III miejsce: Sebastian Mrugasz kl. VI a, Damian Kraśniewski kl. VIa, Miłosz Świerczewski kl. VI b, Nikodem Cegielski kl. VI c, Gabriel Kuciński kl. VI d, Maciej Czekaj kl. VI b, Filip Kowalewski kl. VI a, Piotr Ruszczyk kl. Via, Jan Fuks kl. VI b pod kierunkiem: p. P. Cegielskiego, J. Szulc, p. C. Miszczuka.
Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłkę Ręczną chłopców IV miejsce: Sebastian Mrugacz kl. VI a, Damian Kraśniewski kl. VI a, Łukasz Rejner kl. VI c, Miłosz Świerczewski kl. VIb, Nikodem Cegielski kl. VI c, Gabriel Kuciński kl. VI d, Tomasz Gronowski kl. VI d, Paweł Kasprzak kl. VI c, Jakub Rochmalski kl. VI c, Piotr Ruszczyk kl. VI a, Jakub Gałązka kl. VI c, Filip Kowalewski kl. VI a, Jakub Miszczuk kl. VI c pod kierunkiem: p. P. Cegielskiego, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.
Mistrzostwa REJONU V w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt III miejsce: Patrycja Jasionowska kl. VI a, Julia Siedlecka kl. VI a, Paulina Skiba kl. VI a, Julia Ostrowska kl. VI b, Dominika Grygorczuk kl. VI b, Daria Mackiewicz kl. VI c, Martyna Zdrożna kl. VI c, Oliwia Lis kl. VI d, Justyna Poździak kl. VI c, Patrycja Wieszczyńska kl. VI c, Kiga Sierak kl. VI b pod kierunkiem: p. P. Cegielskiego, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.

Mistrzostwa REJONU V w Mini Piłce Siatkowej chłopców
IV miejsce: Gabriel Kuciński kl. VI d, Damian Kraśniewski kl. VI a, Maciej Czekaj kl. VI b, Jakub Rojewski kl. VI b, Miłosz Świerczewski kl. VI b, Jakub Miszczuk kl. VI c, Nikodem Cegielski kl. VI c, Jakub Gałązka kl. VI c, Łukasz Rejner kl. VI c, Tomasz Gronowski kl. VI d pod kierunkiem: p. P. Cegielskiego, p. J. Szulc, p. C. Miszczuka.
  • Dzwonki