menu

Z życia świetlicy

2016-02-29 18:38:46 (ost. akt: 2017-09-19 21:28:19)

Rok szkolny 2017/2018
Konkurs„Najciekawsza budowla”
(budowle wykonane z różnych klocków)
I miejsce – Kornel Lipka IV d
II miejsce – Kacper Lubowiecki I c
III miejsce – Miłosz Łuka I a

Wspomnienia z wakacji - konkurs plastyczny
I miejsce: Amelia Wyszkowska z klasy I c, II miejsce: Zuzanna Orzoł z klasy III a, III miejsce: Miłosz Łuka z klasy I a.

Rok szkolny 2016/2017
KOLOROWY ŚWIAT PAWII ( czerwiec 2017 )

Konkurs prozdrowotny ZE ZDROWIEM NA TY

I miejsce: Julia Chudzik z klasy IV b, Wiktoria Kobylas z klasy IV c, Joanna Polak z klasy II a; II miejsce: Agnieszka Mroczek z klasy III b, Wiktoria Łęgowska z klasy III b, Jakub Rozbiecki z klasy II b.
Propozycje mody letniej naszych małych projektantów ze świetlicy szkolnej wiosna – lato 2017

Konstrukcyjne inspiracje szóstoklasistów

Konkurs czytelniczy w świetlicy szkolnej
9 czerwca 2017 w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs czytelniczy dla chętnych uczniów z klas 2-3. Dla wyróżniających się w czytaniu dzieci przygotowano drobne upominki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
I miejsce
Antoni Zajączkowski
Krzysztof Bałdyga
Filip Lipiński
II miejsce
Jan Łęgowski
III miejsce
Paweł Pogorzelski
Łukasz Kijewski
Tomasz Gąska
WESOŁE KWIATUSZKI (marzec 2017)
Wiosna tuż,tuż (marzec 2017) Nasze wiosenne dekoracje...
WESOŁE PINGWINKI – konkurs plastyczny (luty 2017)
I miejsce: Zuzanna Orzoł z klasy II a, II miejsce: Amelia Groszewska z klasy IIId, III miejsce: Kornel Lipka z klasy III d i Wiktoria Stancel z klasy II f.
Najpiękniejsze życzenia i laurki dla naszych kochanych Babć i Dziadków

Konkurs plastyczny "W Bałwankowie"
NASI MALI BUDOWNICZY – Jan Łęgowski kl.II d i Kornel Lipka kl. III d (styczeń 2017)
Zabawy konstrukcyjne - ROBOT BOBO
Zbudowany przez uczniów: Pawła Pogorzelskiego, Łukasza Kijewskiego, Bartka Wysockiego, Antoniego Rogalskiego.
Konkurs plastyczny ZIMOWY OBRAZEK - grudzień 2016
I miejsce: Kamil Zawadzki z klasy III b, Mikołaj Siekierski klasy III a, II miejsce: Zuzanna Orzoł klasy II a, Antoni Koniecpolski z klasy II b, III miejsce: Filip Stankiewicz z klasy II a, Maja Krawczyk z klasy III a.
MÓJ MIKOŁAJ – konkurs plastyczny ( grudzień 2016 )
Konkurs plastyczny Mój Mikołaj: I miejsce: Julia Markowska z klasy IIIe, Matylda Biruk z klasy II a, II miejsce: Maja Krause z klasy IId, II miejsce: Julia Teclaw z klasy Ia, Zofia Skiba z klasy Ia, wyróżnienie: Mikołaj Siekierski z klasy IIIa.
Mikołajowe buty (6 grudnia 2016)

Święto Niepodległości w świetlicy

Konkurs plastyczny W KRAINIE BAŚNI
W świetlicy odbył się konkurs plastyczny „W krainie baśni”:klasy I-III - I miejsce: Wiktoria Łęgowska klasa IIIb, Mikołaj Siekierski klasa IIIa, II miejsce: Filip Grzeszczyk klasa IIa, Wiktoria Andraczek klasa IIIb, III miejsce: Antoni Rogalski klasa IIf, Matylda Biruk klasa IIa; wyróżnienie: Aleksandra Hurnicka klasa IIIb, Laura Bojarzyn klasa IIIc, Wojciech Zdrojewski klasa IIc, Kamil Zawadzki klasa IIIb; klasy IV-VI - I miejsce:Julia Cieślak klasa IVb, II miejsce: Aleksandra Polak klasa VIb, III miejsce: Katarzyna Wesołowska klasa IVc, Jakub Szklarek klasa IVb.
Świetlicowi projektanci mody














  • Dzwonki